Spánok tvorí neoddeliteľnú súčasť našich životov. Je dôležitý pre správne fungovanie organizmu a udržanie zdravého tela a mysle. V prípade našich najmenších je však spánok ešte dôležitejší. Stará sa o správny rast a vývoj našich detičiek. Počas spánku by si mali oddýchnuť dostatočne na zažívanie stále nových a nových dobrodružstiev, ktoré ich čakajú. Spánok zaberá väčšiu časť ich dní. Od troch až po jeden denný spánok a samozrejme nočný spánok trávia tak deti vo svojich posteliach obrovské množstvo času. Preto je dôležité, aby sme my, dospelí, dbali na výber správnych detských postelí. Nie však iba postelí. Čo je ešte dôležitejšie, sú matrace. Kvalitné matrace zaručia vašim deťom nerušený pokojný spánok počas ktorého si dobre oddýchnu.

malé spiace dieťa

Detske matrace Segum, ktoré vyrábame, sú známe svojou kvalitou. Vyrábame ich z kvalitných prírodných materiálov na Slovensku. Sú vhodné naozaj pre všetkých. V našej ponuke nájdete rôzne veľkosti matracov a taktiež vám vieme vyrobiť matrac na mieru, a to bez príplatku. Nemusíte sa teda obávať. Sny vašich detí sa budú snívať na kvalitných matracoch, ktoré vašim deťom neublížia, ba práve naopak. Keďže vieme, že v populácií pribúda alergikov, hlavne medzi deťmi, pri výrobe našich matracov používame švajčiarsku penu Sanitizied. Jej antibakteriálne vlastnosti tak pomôžu k pokojnému spánku bez trápenia alergií.

spiace bábätko na posteli

Už sa teda nemusíte obávať, že by vaše deti trávili tak veľa času na nekvalitných matracoch, ktoré by mohli poškodiť ich zdravie. Ponúkame vám riešenie, ktoré nie je ani cenovo náročné. Chceme totiž, aby ku kvalitnému spánku malo prístup čo najviac dospelých, ale aj detí. Veď predsa práve z nich vyrastú dospelí, ktorí budú ovplyvňovať svet. A aj vďaka spánku, ktorý dokážeme ovplyvniť, sa z nich môžu stať dospelí s veľkými snami a cieľmi. Nezanedbajte teda spánok vašich detí a vyberte práve naše kvalitné matrace, na ktorých budú spávať.