Nemusíte byť z toho vôbec smutní, takéto situácie vieme veľmi jednoducho vyriešiť. Naši zákazníci sú pre nás najviac a preto sa im snažíme vyjsť v ústrety všetkými možnými a dostupnými spôsobmi pretože chceme, aby boli spokojní a nakupovali u nás s istotou a bez obáv, že niečo nebude v poriadku. Ak sa aj Vám nedopatrením stalo, že nie ste spokojní s tovarom zakúpeným u nás, môžete nám ho bez problémov vrátiť a my Vám ho vymeníme prípadne vrátime peniaze, podľa toho čo Vám vyhovuje viac. Pokojne nám napíšte aj dôvod Vašej reklamácie – či sa stala chyba na našej strane a omylom sme Vám zaslali iný tovar aký ste si objednali, prípadne ste netrafili veľkosť a potrebovali by ste tovar zameniť za veľkosť správnu, veľmi radi a ochotne Vám s tým pomôžeme.

poštár

Ak ste dostali tovar, ktorý je poškodený v dôsledku prepravy a nevhodnej manipulácie, rovnako bez obáv nás o tom informujte a vyriešime to k Vašej spokojnosti. Ak máte akýkoľvek iný dôvod, ktorý spôsobil že tovar nespĺňa Vaše požiadavky, veľmi nám pomôže ak nám o tých dôvodoch dáte vedieť. Snažíme sa neustále svoje služby voči našim zákazníkom skvalitňovať a preto nám každá opodstatnená informácia veľmi pomôže k tomu, aby sme sa malým nedostatkom v budúcnosti vedeli lepšie vyvarovať a Vy ste tak mohli nakupovať s istotou, že od nás dostanete presne to čo sa Vám páči.

dodávka so zásielkami

Ako u nás produkt reklamovať https://bigstarjeans.sk/reklamacie-vratenie-tovaru?

Stačí, ak vyplníte jednoduchý reklamačný formulár s Vašimi údajmi a údajmi o výrobku spolu s informáciou, prečo Vám konkrétny tovar nevyhovoval. Takáto komunikácia obojstranne, aj nám aj Vám zjednoduší celý proces reklamácie a my Vám môžeme rýchlejšie zaslať tovar, za ktorý ste si zaplatili prípadne vrátiť peniaze. Tovar nám jednoducho zašlite na nižšie uvedenú adresu, alebo sa u nás pokojne zastavte osobne s tovarom a faktúrou, ktorá k nemu bola priložená. Budeme sa snažiť čo najskôr vyhovieť Vašim požiadavkám, aby sme Vás skutočne presvedčili o tom, že bigstarjeans.sk je obchod, na ktorý sa môžete skutočne spoľahnúť.