Základom fungujúcej domácnosti je funkčné umývadlo, kuchynský drez, toaleta a sprchy. Ak sa však v týchto súčastiach upchá potrubie, znamená to problém. Voda bude odtekať pomaly, začne sa hromadiť a pri ďalšom používaní sa môže vyliať všade okolo nás. A príjemný určite nie je ani šíriaci sa zápach z usadenín a zaseknutej odpadovej vody. Preto je v takomto havarijnom stave prioritou číslo jeden to, aby sa prečistilo odpadové potrubie, a to ideálne čo najskôr. A aj v tomto prípade sa dá kontaktovať odborný servis.

Voda, lyžica, drez

Základom bezchybne fungujúceho umývadla, drezu, kúpeľne alebo toalety sú čisté odpadové potrubia bez usadenín, ktoré by v opačnom prípade spomaľovali a narúšali prirodzené odtekanie odpadovej vody. Je dôležité prečistiť potrubie a tieto usadeniny odstrániť, v hlavnom meste svoje služby poskytuje servis krtkovanie v bratislave. Ak vsadíte na odbornú pomoc, urobíte v danej situácii najlepšie. Havarijný stav sa odstráni bez poškodenia potrubí a hlavne sa vyhnete vytopeniu seba (i susedov pod vami).

  • Používajú sa k tomu vysokotlakové alebo elektromechanické moderné zariadenia, v niektorých prípadoch sa využíva aj TV monitoring na detailné snímanie stavu kanalizácie.
  • V ponuke sú takisto inštalatérske práce.

Skrátka všetko týkajúce sa funkčného a bezchybného stavu potrubí, ktoré sú základom domácností aj podnikov.

Ruky, mydlo

K najznámejším firmám na Slovensku sa radí AB-Krtkovanie so svojim pôsobením v najrôznejších mestách a obciach na území SR. Výhodou takisto je, že svoje služby ponúkajú nonstop, môžete ich kontaktovať doslova vždy, keď vám vznikne problém s kanalizáciou, potrubím alebo odtokmi. Preto ak vaša voda odteká spomalene alebo takmer vôbec, neváhajte a okamžite kontaktujte tento servis.

Výhodou kontaktovania odborníkov je aj fakt, že so sebou prinesú potrebné inventár, resp. vhodné náradie na vysokotlakové alebo elektromechanické prečistenie.