Každého niečo baví a je výborne keď sa do toho úplne ponoríte. Je to veľmi dobrý pocit naplnenia. Každý z nás potrebuje niečo, čo nás ráno vytiahne z postele. Naše hobby nás udržiavajú pri živote. Možno to tak nevnímate no je to tak. Nech už je to čokoľvek. Či je to šport, kreslenie, spev alebo niečo iné. Aj pri ťažkom dni, pri pomyslení, že sa budeme venovať tomu, čo nás baví budeme šťastný. Pomôže nám to prežiť aj nepríjemné chvíle v živote. Dodá nám to silu a poteší nás to vždy keď budeme nešťastný.

malování

Mojou obľúbenou záľubou je už od detstva móda a všetko čo je s ňou spojené. Neskôr sa k tomu pridal záujem o kozmetiku a líčenie. Jednoducho ma baví starať sa o seba a svoje telo. S tým je spojené aj cvičenie a dbanie o svoju postavu. Veľmi rada navštevujem fitnes centrum. Pozerám si rôzne videá o líčení, úprave nechtov alebo starostlivosti o vlasy a telo. Dnes už máme veľa možností, čo je veľmi dobré. Inšpiráciu ohľadom módy získavam prostredníctvom sociálnych sietí a najčastejšie je to práve aplikácia Instagram. Táto sociálna sieť zaznamenala veľmi veľký úspech a v poslednom čase je čoraz viac obľúbená.

blondýna

Máte tam možnosť sledovať rôzne známe osobnosti z celého sveta ako aj rôzne blogerky. Ja osobne mám svoj vzor, ktorý sledujem a čerpám rady. Niekto by povedal, že sa až príliš starám o svoj výzor a tiež som s tým dlho bojovala. Pripadala som si tak nejako sebecky. No potom som zistila, že to je to čo ma najviac baví a nemám sa prečo tomu brániť. Nebráňte sa tomu čo vás baví! Určite kvôli tomu nemajte výčitky. Myslela som si, že by bolo lepšie nemíňať toľko peňazí a času na sledovanie trendov a žiť viac pre iné veci. Chvíľu som to aj skúšala, no napriek tomu to nešlo. A prečo? Pretože to bolo to čo ma napĺňa najviac na svete a vôbec to neznamená, že by sme boli sebecké alebo namyslené ak sa staráme o seba a svoj vzhľad.