Medzi módne a veľmi praktické pánske doplnky patria aj kvalitné kožené peňaženky, ktoré spolu s ostatnými užitočnými drobnosťami dopĺňajú mužský svet.

briefcase-161032_640

Ponuka kožená peňaženka pánska je široká a vyjadruje všetky požiadavky a potreby pánskych peňaženiek, v prvom rade vždy sofistikovaná funkčnosť, dokonalá organizácia, vhodný tvar, kvalitný materiál a primeraná cena.

Pánske kožené peňaženky v ponuke majú aj vedľajšie veľmi užitočné vlastnosti – špeciálna vnútorná ochrana voči prečítaniu uložených kariet a dokladov neautorizovanou osobou a ich odcudzeniu, tzv. RFID tienenie dát.

Vnútorné členenie je takisto rozmanité a ponúka priestor na mince a bankovky, ktoré sú v peňaženke dokonale chránené a takisto aj priestor pre bezpečné uloženie kariet, vybrané druhy majú vyhradený bezpečný priestor až pre 12 kariet. Určite zaujme kombinácia peňaženky s možnosťou úložného púzdra na mobil, prípadne pero.

Kvalitný, pružný a zároveň dokonale pevný kožený materiál je základom nevtieravej elegancie a luxusu, koža v profesionálnom spracovaní vždy pôsobí v porovnaní s inými materiálmi honosne.

Dlhá životnosť je veľkou výhodou pánskych kožených peňaženiek, muži neradi investujú do nových vecí a na rozdiel od žien si kvalitnú peňaženku ponechávajú dlhšie.

Ich požiadavky na bezpečné a pritom funkčné uzatváranie peňaženky sú v ponuke zahrnuté a páni si vedia vyberať obvodové uzatváranie na zips, alebo bezpečnostný remienok s uzatváraním na pevný cvok, prípadne kombinácie viacerých bezpečnostných prvkov.

V obľube je aj celokožená otváracia peňaženka tzv. dolárovka, ktorá je vhodná na použitie v elegantnom čiernom vyhotovení skôr na spoločenské udalosti.

vacations-5416893_640

V ponuke sú aj športové kolekcie pánskych peňaženiek, kvalitné, praktické, bezpečné a dokonale organizované. Až keď si ju vyberiete oceníte dômyselné prepracovanie.

Farby, vzory a veľkosti sú prispôsobené pánskym predstavám o móde a aj mužské oko si určite všimne tú svoju.