Doprajte si jedinečný relax v podobe profesionálnej senzuálnej celotelovej masáže, ktorá uvoľní a zregeneruje vaše telo aj myseľ. V dnešnom hektickom a uponáhľanom svete, často viacerí z nás zabúdame nájsť si čas pre seba, uvoľniť sa a rozptýliť stres, ktorý na nás číha každý deň. Senzuálna masáž je vhodným darčekom ako sa obdarovať a vychutnať si čas len pre seba. Okrem toho, tento druh masáže má okrem relaxácie aj veľa ďalších výhod, ktorými prispieva k lepšiemu fungovaniu fyzického ako aj psychického zdravia a celkovej pohody.

masáž

Toto sú len niektoré z výhod, ktoré senzuálna masáž ponúka…

Zmierni vaše psychické napätie a stres

Senzuálna celotelová masáž patrí medzi jedny z najobľúbenejšie terapeutické procedúry. Dokonale dokáže uvoľniť nahromadené svalové napätie a uvoľniť myseľ. Profesionálna masáž sa sústreďuje presne na tie body, ktoré pomáhajú prekrviť celé telo, relaxovať a a uvoľniť sa.

Zlepšuje psychickú pohodu a kvalitu spánku

Je dokázané, že pravidelné absolvovanie tohto typu masáží má výrazne priaznivý vplyv v boji proti stresu a úzkostiam. Počas masáže prichádza k uvoľňovaniu endorfínov – hormónov šťastia. Preto sa odporúča aj osobám, ktorí trpia depresiami, úzkosťami či inými psychickými ťažkosťami. Tým, že uvoľňuje telo a myseľ, pomáha tiež k lepšej kvalite spánku.

relax

Silnejší imunitný systém a stratená sebaláska a sebavedomie

Senzuálna celotelová masáž pomáha prekrviť každú bunku v tele. To prispieva aj k lepšiemu fungovaniu imunitného systému a zároveň k celkovej flexibilite. Okrem toho, má výrazný vplyv aj na sexuálny život. Počas masáže sa lepšie zoznámite so svojím telom, odhalíte svoje tajné body a zákutia, čím nadobudnete vyššiu kvalitu aj v sexuálnej oblasti. Táto masáž taktiež pomáha nájsť si cestu k sebaláske a navrátiť stratenú sebadôveru.