Vrstvenie, ach to vrstvenie. Viem, že je to moderné, dokonca sa mi to aj celkom páči. Milé ženy, slečny dámy a dievčatá, prosím vás, vrstvenie neznamená, že otvoríte svoju šperkovnicu, vytiahnete z nich všetko čo zbadáte a budete na seba vešať náhrdelník za náhrdelníkom a prsteň za náramkom. Aby vrstvenie vyzeralo naozaj dobre a splnilo svoj účel, musíte k nemu pristupovať s citom a s rozumom.
Veľa strieborných prsteňov na prste ženskej ruky.jpg
Začnem náhrdelníkmi, pretože mám pocit, že v tomto smere toho ženy vedia pokaziť asi najviac. Zároveň je práve vrstvenie v oblasti najviac náročné. Pri vrstvení sa vyhnite akýmkoľvek veľkým náhrdelníkom. Nehovorím, že sa to nedá aj takto. Ak by ste sa však chceli pustiť do niečoho podobne náročného, prosím vás, reálne zhodnoťte svoje estetické cítenie. Pre začiatočníčky je omnoho lepšie, ak siahnu po jemných strieborných retiazkach https://gameon.sk, ktoré môžu vrstviť spolu s o niečo hrubšími retiazkami. Ak je vaša estetické cítenie naozaj na bode mrazu, držte sa striktne jednej farby šperkov, teda napríklad striebornej, zlatej alebo bronzovej. Ak na tom nie ste až tak zle, tak bez obáv vrstvite zlato so striebrom, striebro s prírodninami a tak ďalej.Žena v sukni drží v ruke farebnú kabelku a na ruke má niekoľko náramkov a retiazok.jpg

Presuňme sa trochu nižšie, teda na vaše zápästie. Určite neplatí pravidlo, že čím viac, tým lepšie. Aj na tejto často svojho tela, buďte radšej trochu opatrná. Na jednom zápästí nenoste viac ako tri výrazné a väčšie náramky. Ak chcete vrstviť jemné retiazky, môžete ich použiť pokojne i viac. Čo presne znamená viac? No, nie sme na hodine matematiky, ale môžem povedať, že na jedno zápästie, si nedávajte viac ako desať náramkov. To ale hovorím o naozaj jemných a tenkých retiazkach.
No a na záver, ešte v krátkosti k prsteňom. Na jednom prste nenoste viac ako tri prstienky. V podstate by sa vám na neho asi ani viac nedošlo. Tak vám prajem príjemné a úspešné vrstvenie.