Aj keď na tvári viete absolvovať rôzne procedúry ktoré vás omladia a chodíte na pravidelnú kozmetiku ktorá má na tom tiež zásluhu mnoho ľudí alebo žien zabúda na starostlivosť o ruky. Na nich je pokožka tenká a rýchlo vráskavejú a teda prezrádzajú skutočný vek. Okrem toho v zime je táto partia obzvlášť namáhaná a často i veľmi suchá v dôsledku nízkych teplôt a vetra, dažďa i snehu. Je preto potrebné, ak chcete klamať telom a pôsobiť mladšie musí sa starostlivosť o nechty a ruky stať vašou rutinou, https://www.viapro.sk/nepodcenujte-starostlivost-o-ruky-a-nechty/.  

tetování

Ako sa správne starať?

Číslom jeden je dostatočná hydratácia potrebná zvonku i zvnútra. Zvnútra si musíte zabezpečiť dostatočný prísun tekutín ktoré napnú a hydratujú pokožku. Zvonku je potrebné neustále a najmä v zimnom období používať krémy ktoré sú dostatočne premasťujúce. Vynikajúcu službu urobí krém s výťažkom z kamiliek alebo iné, skúste sa zamerať najmä na tie na prírodnej báze. Raz do týždňa si môžete spraviť intenzívnu kúru, a síce tak, že si v hrubej vrstve nakrémujete ruky a zabalíte ich do bavlnených rukavíc. Uvidíte ráno s akými hebkými rúčkami sa zobudíte.


Taktiež si ich môžete namáčať do olivového oleja, veď i Grékyne sú také krásne http://www.krasnesady.sk/ vďaka tomuto oleju.

Nielen pokožka ale i nechty dotvárajú celkový dojem. Povedzte si úprimne, máte vždy dokonalú manikúru? Samozrejme, nie vždy sa to podarí, pretože máme množstvo povinností a málo času, avšak práve manikúra je veľmi dôležitá.

Pre pekné nechty si zaraďte do jedálnička čo najviac potravín s vysokým obsahom zinkuselénu ktoré sú potrebné pre pestované nechty. Okrem toho vyskúšajte i doplnky výživy a efekt uvidíte už o pár týždňov. Existujú i výživové laky ktoré kúpite v lekárňach a obsahujú množstvo minerálov a vitamínov vyživujúcich nechty zvonka.

ruce


V prípade že si netrúfate na farebné laky, sú veľmi trendy takzvané nude odtiene – ide o jemné odtiene hnedej ktoré pôsobia veľmi elegantne. Tak prečo neoklamať vek vďaka pestovným nechtom a rukám?

Oklamte vek telom!
4 (79.09%)22