Originalita a jedinečnosť spoločnosti Alpha Industries siaha až do roku 1959, kedy začala vyrábať prvé legendárne bundy pre letcov M-65, čo jej zostalo až do súčasnosti – je nepostrádateľná pre americkú armádu, námorníctvo a letectvo, ktoré jej originálne a kvalitné produkty s radosťou využíva.

armáda a vrtuľník

Ako dobre tušíte, Alpha Industries https://trenchtown.cz/ sa zameriava na oblečenie vo vojenskom štýle, ktoré sa teší obľube po celom svete a fanúšikovia army stylu sú z nich nadšení. Z výroby búnd pre americkú armádu sa stal celosvetový fenomén, bundy vo vojenskom štýle sa dostali aj do obchodov a ľudia si ich s radosťou kupovali, pretože tieto vojenské bundy sú skutočne kvalitou a designom vernou kópiu tých, ktoré využíva aj americká armáda. Rozdiely medzi bundami pre armádu a tými civilnými by ste hľadali márne, pretože je iba jeden a to rozdiel v prúžkoch – logo armádnych búnd má čierny prúžok, všetky ostatné majú tri prúžky.

civilné vojenské oblečenie

Prečo sú kúsky Alpha Industries tak veľmi obľúbené oproti tým ostatným? Dôvod je jednoduchý – spoločnosť si dala záležať na kvalite, ktorá presne zodpovedá kvalite a funkčnosti bundám vojenským, aj tie pre „civilov“ sú vyrábané rovnakým spôsobom, žiadne nekvalitné napodobeniny materiálov – ako to zvyknú robiť iné spoločnosti zamerané na army oblečenie.

Oblečenie Alpha Industries je považované za to najkvalitnejšie, ktoré na svetovom trhu nájdete, nikdy zo svojich kvalitných materiálov nepoľavilo a tak spĺňa všetky nároky, ktoré má oblečenie mať. Množstvo výrobcov sa ich snažili okopírovať a napodobniť, ale kvalitovo neobstál žiaden – Alpha vsádza na kvalitu a je pre ňu prvoradá, preto všetci ostatní ktorí sa snažia ušetriť na materiáloch pohoreli.

Všetky kvalitné kúsky od tejto svetoznámej spoločnosti nájdeš teraz aj u nás na trenchtown.sk, kvalitu Alpha Industries v podobe nesmrteľných búnd, ale aj iných designových army kúskov ako sú mikiny, tričká, tepláky či tielka – na svoje si prídu nielen páni, ale aj dámy, ktoré army štýl milujú. Doprajte si tú najvyššiu kvalitu, ktorá je nenapodobiteľná.