Ocitli ste sa v situácii, kedy vyberáte doplnky do vášho nového domu a kompletne ho celý zariaďujete? Chcete prerobiť starý rodinný dom na moderný, no neviete kde začať? Alebo sa vám pokazilo doterajšie zábradlie a plánujete si kúpiť nové, kvalitnejšie a estetické? Ak ste odpovedali aspoň na jednu otázku slovíčkom áno, rozhodne pokračujte v čítaní tohto článku. Dnes sa totiž zameriame na zábradlia, ktoré sa používajú tak v interiéri ako aj v exteriéri. Práve zábradlie je jedným z komponentov, ktoré je veľmi dôležité nielen na ochranu pred prípadným pádom, ale slúži aj ako skvelý doplnok, ktorý vášmu domu dodá úplne nové rozmery.

zabradlie

Medzi hlavné druhy zábradlí, ktoré môžete vidieť momentálne na trhu patrí drevené, sklenené a antikorové zábradlie. Majú využitie napríklad na schodiskách domov, na ich balkónoch ale taktiež aj v exteriéri. Samozrejme, že každý druh zábradlia poskytuje používateľom výhody a nevýhody, no my sa dnes zameriame na ten typ zábradlia, ktorý má omnoho viac výhod.

dazd

Ide o antikorové zábradlie, ktoré môžete nájsť aj pod názvom nerezové zábradlie. Medzi jeho hlavné výhody patrí, že má moderný dizajn, ktorý sa drží v trendoch už dlho a stále nevyjde z módy. Okrem toho je veľmi nenáročný na údržbu a nie je potrebné ho nejak špeciálne ošetrovať či čistiť, čo nemôžeme povedať napríklad u jeho konkurentov. Tento materiál je obľúbený aj preto, pretože poskytuje dlhú životnosť, a teda sa vám nestane, že by ste po pár rokoch museli zábradlie znova meniť. Existujú aj antikorové zábradlia, ktoré sú vyplnené sklom. Tieto produkty sú tiež veľmi obľúbené a ich finálny výzor si môžete vybrať len podľa seba.

Ak aj vy potrebujete nové zábradlie, či už dovnútra domu alebo na záhradu, rozhodne si pozrite ponuku antikorových zábradlí, ktoré majú len samé výhody, s ktorými budete spokojní.