Či už ste zadaní alebo nie, často sa ľudia dostávajú do nudného stereotypu, kedy potrebujú urobiť niečo, čo ich vytrhne z každodennej rutiny. Okrem množstva praktík, ktoré môžete vyskúšať v posteli s vašou polovičkou alebo aj sám existuje liek na okorenenie vášho intímneho života a najmä na uvoľnenie vašej sexuálnej energie. Týmto zázrakom je tantrická masáž, ktorá ponúka okrem skvelého zážitku aj množstvo zdravotných benefitov.

65c557bd54638a93642dc718ce80e724-1797489-1-cfn

Tantre masáže v našom salóne uskutočňujú profesionálne masérky, pred ktorými sa rozhodne nemusíte hanbiť. Tantra masáž začína Namasté rituálom, ktorý má za úlohu dostať vás na vlnu pokoja a relaxu a pripraviť vás na masáž celého tela. Počas neho hrá v pozadí tantrická hudba, rozvoniavajú sa v miestnosti éterické oleje a väčšinou sa masáž koná v prítmí alebo za osvetlenia sviečok. Tantrická masáž sa začne masážou hlavy a krku, postupne sa prechádza po celom tele. Na konci prichádza na rad masáž a stimulácia pohlavných orgánov, preto sa často tantra končí práve orgazmom, no nie je to jej cieľom. Treba tiež dodať, že v salónoch neposkytujú masérky žiadne sexuálne služby, ide čisto o zdraviu prospešnú masáž.

1200_shutterstock_1539852866-1024x683

Ak sa vám ponuka tantra masáže páči, neváhajte a navštívte našu stránku, kde nájdete jeden z najlepších tantra salónov v hlavnom meste, Bratislave. Okrem klasických programov ponúkame aj špeciálnu masáž prostaty a penisu, ktorá zaručí nezabudnuteľný orgazmus. Tento program vykonáva masérka celým svojim telom, nielen rukami a preto ho mnoho mužov obľubuje. Masáž penisu sa stáva veľmi populárnou, najmä z dôvodu, že svoje telo a intímne partie odovzdáte do rúk ozajstnej profesionálke, ktorá vie ako na to. U nás stojí spomínaná masáž na hodinu eur, no môžete si vybrať aj 1,5 hodinovú za 230 eur alebo dvojhodinovú za 250 eur. Cena sa znižuje, pokiaľ ste u nás pravidelní zákazníci.