A takisto je to aj s technickou stránkou rôznych vecí a činností. Keď sa napríklad pozrieme na ekonomické alebo sociálne zamerané školy, zistíme, že ženská časť populácie je tam zastúpená v širšej škále ako mužská časť populácie. Na opačnej strane, keď sa pozrieme na zastúpenie mužskej populácie na stavebných školách, tak zistíme, že muži sa od nej žien naozaj odlišujú dosť výrazne. Hoci v dnešnej dobe by sa mohlo zdať, že si ženy chcú vybojovať mužské pozície v spoločnosti, ale niektoré činnosti sa jednoducho nedajú naučiť a človek sa s nimi musí narodiť.

tank

Aké sú medzi nami rozdiely?

Ženy sú vynikajúce gazdinky a muži sú super kutili a opravári. Muži často uvaria lepšie jedlo ako ženy, ale to väčšinou len preto, že varia len občas a je to skôr ich záľuba ako povinnosť. Preto je najlepšie, keď sa to stane záľubou aj pre ženu. Ženy sa veľmi do opravárenských prác nehrnú, ale v dnešnej dobe sa skôr snažia dostať na manažérske pozície mužov vo veľkých firmách. Tak to v živote už raz chodí. Časy sa menia a vyvíjajú. A život plynie ďalej.

jeřáby

Technické školy

Na technických školách študujú väčšinou samí chlapci, sem tam sa mihne nejaké dievča. No aj to sú väčšinou skôr také dievčatá, ktoré neoplývajú veľkou krásou a šarmom. Česť výnimkám. Kresliť technické výkresy nie je ľahká záležitosť a nie je lož, že muži majú oveľa lepšiu predstavivosť (technickú samozrejme) ako ženy. Väčšinou, keď aj ženy študujú dané školy, spolužiaci im dosť často pomáhajú a vysvetľujú rôzne učivá, na ktoré my ženy proste nemáme toľko buniek ako oni.
Neostáva nám všetkým nič iné len sa zmieriť s faktom, že rovnakí nikdy nebudeme. A to je dobre. Potom by sme sa nemohli dopĺňať, učiť jeden od druhého a obdivovať jeden druhého, čo všetko dokáže opačné pohlavie. Keby sme boli všetci rovnakí, nebola by toľká rôznorodosť a sranda v našom krásnom svete.