V skrinkách v kúpeľniach mnohých žien sa určite ukrývajú tégliky s krémami s najrozličnejšími účinkami, nočné, denné, proti vráskam, na suchú alebo mastnú pleť, pre citlivú pokožku či s liftingovými účinkami a podobne. Tvár je prvým objektom, na ktoré sa pozeráme a je aj najviac vystavená každodennému vplyvu poveternostných účinkov počasia, a preto je jasné, že ju treba aj najviac chrániť.

Krása si vyžaduje všestrannú starostlivosť

Bežné by malo byť čistenie pleti ráno a večer a následná aplikácia denného alebo nočného výživného krému. Počas noci je pleť v stave relaxácie, rýchlejšie vstrebáva výživné látky s potrebnými účinkami a hĺbkovo ju tak nimi zásobuje. Na denné použitie je zas vhodné používať krémy aj s ochranným PH faktorom. Krémy či oleje alebo séra by sme mohli doplniť o aplikáciu kolagénovej masky, ktorú ak vyskúšate, tak vďaka jej účinkom a viditeľnému efektu jej zostanete verné.

Kolagénová liftingová maska na tvár obsahuje výťažky z množstva prírodných rastlín ako je rozmarín, avokádový olej alebo bambucké maslo, jej súčasťou sú aj vitamíny a minerály z Mŕtveho mora. Jej primárnou úlohou je spoľahlivo ochrániť pokožku pred negatívnymi vplyvmi prostredia, zlepšiť jej kvalitu, s maximálnym účinkom na pružnosť, pevnosť, kolagenova maska pomáha ju vypnúť a prechádzať predčasnému starnutiu pokožky.

Relax je takisto potrebný

V maske je ukrytý kolagén, ktorý sa dostáva do pleti v okamihu, keď si ju aplikujete na tvár, hydratuje ju, podporuje tvorbu zdraviu prospešných buniek a navyše počas jej aplikácie si aj príjemne oddýchnete. V maske je okrem kolagénu aj kyselina hyalurónová, extrakty zo zeleného čaju a rozmarínu, žihľavy, bambucké maslo, vitamín E, spomínaný avokádový olej, ale aj vitamíny s funkciou hĺbkovej hydratácie a výživy pokožky. Pokožka bude potom oveľa mäkšia, jemnejšia, vypnutejšia a aj pevnejšia. Základné ošetrovanie pleti je fajn, no skúste aj nadstavbu v podobe kolagénovej masky, určite budete milo prekvapené, dámy, ak pri pohľade do zrkadla uvidíte pekne tónovanú, jasnú a vypnutú pleť bez známok únavy.