Už ste tiež niekedy premýšľali nad tým, aké všetky kúsky oblečenia môžu nosiť ženy? Ja som nad tým trochu premýšľala. Druhov oblečenia v dnešnej dobe je naozaj veľa a tak by som sa s vami chcela podeliť o svoje poznatky, ktoré ma napadli a ktoré mi tak prebehli hlavou. Takže čo všetko nosia ženy?

m

Slovenske leginy – to sú legíny, ktoré vám krásne sadnú na telo. Vytvarujú vaše proporcie. Sú sexy. Na ženskej postave vyzerajú skutočne dokonale, to mi verte. Môžete ich mať v akejkoľvek farbe – či už je to červená, čierna (ktorá je mimochodom neutrálnou farbou, rovnako ako biela), ružová, fialová, žltá (veľmi pozitívna farba), zelená a tak ďalej. Slovenské legíny sú určené hlavne pre ženy, ktoré chcú za každej situácie vyzerať dobre a pritiahnuť na seba pozornosť mužov. Nie je to vôbec zlé riešenie. Naopak – podľa môjho názoru si slovenské legíny stopercentne zamilujete, pretože je to vec, ktorá vo vašom šatníku naozaj nesmie chýbať.

Šaty – šaty sú tiež neoddeliteľnou súčasťou šatníka skoro každej ženy. Väčšina žien ich zbožňuje a nosí ich hlavne v lete, kedy sú tie najväčšie horúčavy a paráky. Za seba môžem povedať, že práve aj šaty sú kúsok, ktorý nikdy neomrzí. Môžete ich nosiť ako na sviatočnejšie príležitosti (narodeniny, oslavy narodenín), tak na tie obyčajnejšie príležitosti (ako napríklad do baru, do mesta), rovnako v nich budete vyzerať vždy sexy, toho sa naozaj nemusíte báť. Môžete ich nosiť úplne kamkoľvek a vždy v nich budete vyzerať úplne krásne.

m

Mikiny – mikiny sú u nás žien obľúbené hlavne na jeseň av zime, kedy už nie je také teplo a začína byť zima (mimochodom zimu nemám veľmi rada, ale keď si zaobstaráte kvalitnú mikinu, bude to stopercentne lepšie, pretože vás bude hriať a zima vám nebude pripadať tak strašná). Toto sú jednoducho druhy kúskov, ktoré by každá žena v šatníku nemala postrádať.