Prísť občas na to, čím obdarovať svojho partnera keď má narodeniny, meniny, sú Vianoce, alebo na akýkoľvek iný významný deň, býva veľmi zložité. Poznať svojho partnera môžeme ako veľmi len chceme, ale nájsť vec, ktorú by určite ocenil môže byť problematické aj napriek tomu, že máte krásny a plnohodnotný vzťah.

muž

Keď príde na to, aby sme kupovali darčeky, začne sa nám možno aj zdať, že vlastne svojho partnera asi dobre nepoznáme. To však určite nie je pravda, tento pocit neistoty, plynie jednoducho len z toho, že chceme svojho priateľa, alebo priateľku úprimne potešiť a máme obavy, či vyberieme správne. Pokiaľ je však váš partner chápaví, aj pokiaľ by sa mu váš dar až tak nepáčil, určite vám to nedá nepríjemne vyžrať lebo vie, že ste sa určite snažili.
To však nemení nič na veci, že nás zámer je úprimný a ide nám o to, aby sme videli na tvári našej drahej polovičky úprimnú nefalšovanú radosť a predsa len, klamať by sme si nemali.

oblek

Keď sme vo vzťahu už dostatočne dlho, väčšinou prídeme na to, že už sme svojej láske kúpili takmer všetko, o čom sme si boli istý, že potom túži. Ak mu/jej chcete spraviť silou mocou prekvapenie, potom budete musieť nájsť niečo sami. Ak ste už skutočne zúfalí, skúste sa spýtať rodičov, priateľov alebo ich súrodencov.
Môžete tiež skúsiť zistiť, po čom túži nenápadnou otázkou. Takýto spôsob je však lepší, ak máte na kúpu prekvapenia dostatok času, pretože ak nemáte, bude to určite príliš podozrivé. A možno si na prekvapenia nepotrpíte, v takom prípade, je miestna aj priama otázka, čo by vášho partnera potešilo no a výber už potom zostáva iba na vás.
V prípade skutočného zúfalstva si môžete nechať poradiť aj od internetu, napríklad na, pre odporúčanie vhodného darčeka, ktorý vášho miláčika isto poteší.