Ako vybrať zábradlie na balkón?

Zábradlie na balkón vie byť moderné aj štýlové. Stačia na to napríklad len malé jedinečné detaily. Môže byť dokonca tou čerešničkou na torte dizajnu vášho domu. Použiť sa dajú naozaj rôzne moderné materiály ako je napríklad nerez, či sklo. Jednou z možností, ako sa správne rozhodnúť, ktorý dizajn zábradlia si vybrať, je vizuálny 2D alebo 3D návrh. Na ňom uvidíte konkrétne zábradlie priamo na mieste, kde by malo byť namontované a umiestnené. Môžete si vybrať napríklad elegantné a nadčasové nerezové zábradlie, ktoré váš balkón osvieži a hodí sa naozaj takmer ku každému štýlu domu. K moderným stavbám v prvom rade, no nerez nič nepokazí, ani pri tradičnom klasickom prevedení.

dáma na vnútornom balkóne

Zabradlie na balkon cena

Cena zábradlia sa kalkuluje podľa zadania a vašej konkrétnejšej predstavy, ako by malo vaše zábradlie približne vyzerať. Použitý materiál, spôsob montáže a uchytenia, veľkosť a podobne, všetko pri cene zohráva svoju rolu. Cenu si môžete nechať skalkulovať nezáväzne a potom sa definitívne rozhodnúť, či si necháte svoju predbežnú kalkuláciu aj zrealizovať.

dievca na modernom balkone

Pri nerezových zábradliach je cena síce o niečo vyššia ako napríklad pri hliníkovým, avšak nerez je ušľachtilý materiál, ktorý sa vyznačuje najmä svojou dlhou životnosťou, luxusnou eleganciou a aj nízkou potrebou údržby. Stačí ho sem tam pretrieť, prípadne naleštiť a to je celé. Práve pre svoje jedinečné vlastnosti sa nerezové zábradlie stáva veľmi populárnym a žiadaným.

Skvelá je aj kombinácia materiálom napríklad so sklom. Sklo prináša do interiéru i exteriéru prvok optického rozšírenia a presvetlenia priestoru. Rovnako ako nerez je moderným materiálom, ktorý si získal svoje miesto v architektúre. Popýšte sa elegantným štýlovým zábradlím na vašom balkóne! Nech vám robí radosť v každej chvíli, keď sa naň pozriete.