USA je prikrývkou z 50 štátov a samostatný okres DC, v ktorom sídli hlavné mesto Washington . Má málo spoločného s inými americkými mestami: je pompézne, monumentálne, presné na pedantstvo, tu sú všetky legendárne symboly demokracie – od Bieleho domu až po Capitol . A napriek tomu – veľa dobre udržiavaných parkov a námestí, slávnych múzeí a pamiatok.  Vo Washingtone je zakázané budovať budovy nad Capitolom, takže sa tu nenachádzajú mrakodrapy.

florida

  • Kalifornia  je rajom pre všetkých, ktorí si nemôžu predstaviť život bez potešenia. Vlhký stav oplachovaný vodou v Tichom oceáne Vás priťahuje atmosférou bezstarostnej relaxácie a nekonečnej oslavy. Toto je miesto, kde sa nachádza Los Angeles , naplňuje toľko snov a rozbíja toľko sŕdc. San Francisco  je mesto bláznov: voľných umelcov, hippies, šialencov – všetci, ktorí sú zvyknutí vyjadrovať sa mimo škatuľky. V San Diegu, prvotriedne pláže, odtiaľ ruka na dosiahnutie Mexika. A v národnom parku Yosemite  – viac ako 1000 km malebných trás a najvyšší vodopád v Severnej Amerike.
  • V Austine sa nachádza univerzita, ktorá sa rozrástla na celú oblasť s galériami, knižnicami a umeleckými predmetmi.
  • Houston je známy svojimi štvrťami divadla a múzeí .
  • V Nevade  sú mimoriadne oázy uprostred obrovskej púšte. Najznámejším je Las Vegas , ďalší symbol neistého amerického sna. Séria kasín, ktoré sa snažia navzájom prekonávať v okázalom luxuse, náročných reštauráciách, hoteloch a obchodoch.
  • Nemožno si predstaviť USA bez New Yorku  – ultramoderné, super rýchle, symbolizujúce úspech. Bez podnikania Chicago a pohostinný Havaj , majestátny Grand Canyon a rušnéNiagara . Môžete stráviť polovicu svojho života na známosti s americkými mestami , bez toho, aby ste do konca vyriešili všetky tajomstvá tejto obrovskej krajiny.

grand canyon
Počas celého roka môžete cestovať po USA. V tejto krajine je všetko vytvorené a pracuje pre ľudí. Turistickú destináciu si vyberajú turisti  všetkých vekových kategórií.