So všetkým môžete pracovať podľa vlastných predstáva vlastných uvážení. Je jasné, že nie pre každého je to to vhodné. Nie každý dokáže urobiť zo všetkého dôležitú vec, na ktorej treba pracovať. Napriek tomu je vždy veľmi dôležité, aby ste rátali s tým, že všetko a tým myslíme naozaj všetko, je v prvom rade o tom, aby boli veci zariadené podľa určitých pravidiel. Napríklad takých, že nebudete znečisťovať, kým nemusíte. Alebo, že budete používať, kým je to čo i len trochu možné. A teraz sa nad tým zamyslite. Čo robíte vy? S čím rátate? A čo úplne zanedbávate?
zelené křeslo
Ale áno, ľudia si myslia, že stačí, keď začnú triediť odpada pri tom si neuvedomujú, že existuje milión vecí, ktoré zanedbávajú len tak, že to vyhadzujú do vzduchu. Nerobte to. Nerobte to sami sebe. Uvidíte, že na tom záleží viac, ako by ste si mysleli a ide len o to, že aj keď sú tie veci neuveriteľné, nakoniec to bude všetko len o tom, čo s tým chcete urobiť. A čo bude pre vás to najlepšie. A samozrejme, aby toho nebolo málo, aj pre našu planétu. Tá sa vám odvďačí, ak sa rozhodnete, že miesto vyhadzovania starých stoličiek a sedačiek ich radšej pomocou čalúnenia pretvoríte na niečo iné, na niečo krajšie a originálnejšie.
plážové křeslo
Verte tomu, že len toľko málo stačí k tomu, aby ste boli ako človek so sebou viac, než len spokojný. A keď už viete, čo chcete a čo viete robiť, tak s tým môžete vlastne aj hneď teraz začať, no nie? Stačí len maličkosť k tomu, aby ste boli spokojný a tou je jednoznačne vaše „chcenie“. Pretože vám môže každý hovoriť o tom, ako skončí nábytok, ktorý vyhodíte. A môže vám každý hovoriť aj o tom, ako ušetríte. Ale pokiaľ to nebudete chcieť vy sami, tak my už neurobíme nič. Budeme sa len pozerať na to, čo sa deje navôkol nás. A nebude to mať žiadny význam, tým si môžete byť istý.