Každý rodič sa teší, keď sa mu má narodiť dieťa. Kto by sa z toho už len netešil? Veď je to to najkrajšie, čo sa vám môže stať. Samozrejme, že najdôležitejšie je, aby bolo vaše dieťatko zdravé, no ak ste túžili po dievčatku, určite máte veľkú radosť z toho, že sa konečne narodí. A viete, čo sa ešte spája s radosťou z dievčatka? Nádherná predstava toho, ako jej zariadite detskú izbu vás určite teší. Nie je nič krajšie, ako urobiť vašej malej princeznej jej vysnívané kráľovstvo. Musíte však myslieť aj na to, že je to súčasť vášho bytu, súčasť vášho bývania. Takže by možno bolo fajn, keby ste sa ho pokúsili zladiť so štýlom vášho bytu.

miminko
 
Niekedy je však veľmi ťažké zostať pri zemi, hlavne vtedy, keď je okolo nás toľko veľa doplnkov, ktoré sa vám páčia. A všetko je to predsa také rozkošné.
 
Musíte však myslieť na to, že aj keď snívate o ružovej izbe a o jednorožcoch, vašej malej princeznej sa to vôbec nemusí páčiť. Ona možno bude chcieť niečo úplne iné. A čo spravíte potom? Musíte myslieť aj na takúto alternatívu, aby ste si boli istý, že to všetko dopadne podľa vašich predstáv. A samozrejme, aj podľa jej, keď bude staršia a bude sa môcť vyjadriť.
 
Práve z tohto dôvodu je niekedy lepšie jej izbu zariadiť trochu univerzálnejšie, aby sa s ňou neskôr dalo pracovať. Možno bude mať rada víly alebo zvieratká. A potom budete musieť všetko prerábať.

holčička
 
V každom prípade, s dievčenskou izbou sa dá pohrať skutočne všelijako a je len na vás, ako to vymyslíte. Verte tomu, že keď to budete robiť s láskou, vaša malá princezná bude dokonale spokojná. Nezabudnite na to, že musíte myslieť na to, aby mala v izbe dostatok úložného priestoru. Keď bude mať veľa krabíc a políc, jej hračky sa nebudú len tak váľať po zemi a taktiež aj nebudete mať veľa upratovania. Všetko dáte do krabíc a máte vybavené. Nie je to skutočne atraktívne?